Kavárna, obchod a e-shop Cafe Kalahari

Kavárna, obchod a e-shop

Lahodné chutě z celé Afriky Kávy

Stejně jako lidský druh, je i káva v Africe doma, a právě díky ní může být požitek z Afriky autentický a úplný. Tým našich baristů neustále proškolujeme a díky tomu budou naše výběrové arabiky vždy dobře připravené. Pro milovníky dobré kávy máme na výběr z několika druhů káv z různých afrických regionů.

Sladké odměny z poctivých surovin Dorty

Hlavním cílem je poskytovat kvalitní produkty za takovou cenu, aby si všechny věkové i příjmové kategorie našich zákazníků, mohly dopřát to potěšení a osladit si život. Ze široké nabídky zákusků a dortů si u nás vybere snad každý.

Odneste si kousek Afriky domů Obchod a e-shop

Tak jako každého mistra pece potěší dílo zdařilé, kdy nejeden citlivý nos nechá se z dálky přivábit pod lákavou vidinou chleba právě z trouby vyndaného, tak i pravého milovníka pod nosem Čerstvá Káva chytí. Nejen pravý znalec pozná rozdíl mezi kávou čerstvě podávanou a nebo tou, co špatným a dlouhodobým skladováním svou čerstvost pozbyla. Již při prvním otevření sáčku s Čerstvou Kávou zažijete chvíle neobyčejné, jež příjemně povzbudí Vaše smysly. Tehdy poznáte, že až teď pijete opravdovou kávu...